WIGILIA

Witamy naszych przyjaciół

Zapraszamy serdecznie wszystkich naszych członków Związku na Uroczystą WIGILIĘ, która odbędzie się w dniu 15 grudnia 2016r. o godz. 11.00 w sali konferencyjnej w naszym budynku przy ul. Długiej 33 na parterze. Bardzo prosimy o zapisywanie się na nią  w biurze Związku w dni i godzinach urzędowania – ilość miejsc ograniczona.

Chętnych do pomocy w  zorganizowaniu naszej wspólnej pierwszej Wigilii ( zorganizowanej przez nowych Pełnomocników) zapraszamy serdecznie, będzie mam bardzo miło, że Wigilię przygotowaliśmy wszyscy wspólnie. Chcemy, aby to Święto i chwile spędzone w naszym wspólnym przemiłym gronie zostało nam w pamięci. Może któraś z Pań zrobi piękny stroik  lub coś innego a wiemy, że mamy tu wiele wybitnych i artystycznych osób w naszym  coraz większym i liczniejszym Związku.

Jest to dla nas zaszczyt służyć pomocą dla wszystkich osób, a zwłaszcza dla tych, którzy są samotni i nie mają z kim spędzić tych wspaniałych Świątecznych chwil – za całego serca serdecznie zapraszamy do nas przyjdźcie na chwile spędzone razem z nami  przełamać się opłatkiem, pośpiewać kolędy i zjeść coś świątecznego.

Bardzo serdecznie zapraszam

Przewodnicząca – Pełnomocnik Jasia Sawicka z moimi wspaniałymi Paniami Pełnomocnikami Irenką Trojan i Jolą Siejka