DOTYCZY WSZYSTKICH WCZASÓW NA 2018r.

Bardzo dużo naszych członków prosiło mnie o podanie wczasów na następny rok. Miałam to zrobić od 1 stycznia 2018r, ale zrobiłam na Wasze życzenie już od 1 grudnia tego roku.

Chętnych zapraszamy do zapisywania się, ilość miejsc jest ograniczona.

Mamy jak Wam wiadomo nowe miejscowości, które to załatwiłam. Jest ŚWINOUJŚCIE tak jak wielu z Was bardzo prosiło. Mamy piękny Ośrodek przy samej głównej promenadzie, przy samej plaży. Ciężko było załatwić, ale co się nie robi dla naszych wspaniałych koleżanek i kolegów ze Związku.

Załatwiłam też nowe wczasy w Pogorzelicy 14 dniowe jak niektórzy o to prosili. Położony jest w pięknym lesie sosnowym, bardzo blisko plaży.

Zachęcam też do wczasów  naszych, których znamy i są naprawdę super sprawdzone.

Myślę, że jesteście Państwo zadowoleni. Może docenicie moją pracę, gdzie to ja sama osobiście wszystko dla Was załatwiam, negocjuję ceny i to bardzo mocno. Rozmawiam tylko i wyłącznie z właścicielami Ośrodków, nigdy poprzez pośredników, którzy za swoje usługi żądają dużo pieniędzy.

Potrafię sama wszystko załatwić i dlatego nasze wczasy są tanie, wszystkie z dojazdami. Myślę, że moja praca i starania będą przez niektórych doceniona.

Pozdrawiam i dobrej nocki życzę