STAROSTA i NASZ ZWIĄZEK BARDZO ZAPRASZA

Pan Starosta Piotr Fedorowicz i my jako Związek serdecznie zapraszamy wszystkich naszych członków Związku do wzięcia udziału w spotkaniu w ramach programu ” POLSKA SENIORA”, które odbędzie się 12 LUTEGO o godz. 13.00 w PARK HOTELU ul. Pionierów 20

W spotkaniu wezmą udział:

Agnieszka Kołacz- Leszczyńska – Poseł na Sejm

Wiesław Kilian – Senator

PIOTR FEDOROWICZ – STAROSTA ŚWIDNICKI – dzięki któremu mamy  tę stronę internetową

Krzysztof Sołtys – Przewodniczący Rady Powiatu

Jan Dzięcielski – Przewodniczący Rady Miejskiej

MOTTO: Potrzeba nam dziś przemyślanej i długofalowej polityki senioralnej. Polscy Seniorzy zasługują nie tylko na szacunek, ale także na:

GODNE ŻYCIE

ZDROWE ŻYCIE

AKTYWNE ŻYCIE

Zapraszamy do rozmowy, wymiany doświadczeń i spostrzeżeń, ale także wypracowania wspólnych wniosków.

Bardzo zapraszam do licznego przybycia naszych członków a wiem, że czytacie ogłoszenia, które piszę, jesteście super obyci z komputerem, siedzenie w domu nic nam nie pomoże. Pomoże nam jak wszyscy będziemy o te nasze dobra nalegać, wtedy coś zyskamy. A nas jest bardzo dużo.

Nie czekajcie aż ktoś Wam coś załatwi – WALCZMY O TO SAMI. Proszę przyjdźmy, posłuchajmy i razem o nasze dobra powalczymy a warto.

KAŻDY Z UCZESTNIKÓW SPOTKANIA OTRZYMA PREZENT