dziwna sprawa

WITAM

SĄ WŚRÓD NAS DZIWNE OSOBY, KTÓRYM NIE PODOBA SIĘ NASZ ZWIĄZEK, A MIANOWICIE TAK JAK JUŻ PISAŁAM NA NASZYM WALNYM ZEBRANIU WYBORCZYM, KTÓRE ODBYŁO SIE W DNIU 20 LUTEGO 2018R.

GŁOSOWAŁO 117 NASZYCH CZŁONKÓW ZWIĄZKU.  ZA NASZYM ZWIĄZKIEM GŁOSOWAŁO 108 OSÓB,  9 OSÓB BYŁO PRZECOWKO NASZEMU ZWIĄZKOWI.

9 TYCH OSÓB, KTÓRE BYŁY PRZECIWKO NAM SĄ TO OSOBY, KTÓRE CHODZĄ NA KAŻDY NASZ BAL ZWIĄZKOWY ” POD KOPUŁĘ ”, DOSTAJĄ PREZENTY, KTÓRE MY ROZDAJEMY DLA WSZYSTKICH. OSTATNIO ROZDAWALIŚMY NA BALU  NASZYJNIKI HAWAJSKIE I NIE TYLKO. PANIE TE WYKORZYSTUJĄ TE NASZYJNIKI NA INNYCH BALACH I UDOSTEPNIAJĄ ZDJĘCIA NA FACEBOOKU , JEŻDŻĄ NA NASZE WCZASY, KTÓRE MY ORGANIZUJEMY DLA NASZYCH CZŁONKÓW – GDZIE NEGOCJUJEMY MOCNO CENĘ I NASZE WCZASY SĄ SUPER I TANIE.

9 OSÓB – SĄ TO OSOBY, KTÓRE DOSTAŁY OD NAS CUKIER, PASTĘ DO ZĘBÓW, PŁUKANKI DO UST Z Colgate , CHODZĄ NA WSZYSTKIE NASZE BALE, BIESIADY, JEŻDŻĄ NA NASZE WCZASY.

KORZYSTAJĄ ZE WSZYSTKIEGO CO ORGANIZUJEMY I ROZDAJEMY.

JEŹDZIŁY W POPRZEDNIM ROKU I TERAZ RÓWNIEŻ ZAPISAŁY SIĘ.

WIELE NASZYCH CZŁONKÓW ZWIĄZKU MA PYTANIE?  – DLACZEGO OSOBY, KTÓRE GŁOSOWAŁY PRZECIWKO NASZEMU ZWIĄZKOWI – NADAL KORZYSTAJĄ I CHCĄ KORZYSTAĆ Z NASZYCH ORGANIZOWANYCH IMPREZ.

JEŻELI NIE PODOBA CI SIĘ TO CO ROBIMY – PO CO CHCECIE Z TYCH WCZASÓW CZY IMPREZ KORZYSTAĆ ?

NIE MUSICIE !  ROBIMY TO WSZYSTKO PO TO, ŻEBY WSZYSCY BYLI ZADOWOLENI, A NIE PRZESZKADZAJCIE NAM. JUŻ POPRZEDNI ZWIĄZEK NAROBIŁ TAK WIELE ZŁA, CHCEMY ŻEBY BYŁO CORAZ LEPIEJ.

9 OSÓB JEST PRZECIWKO POŚRÓD 108 OSÓB TO JEST NIC………POZOSTAWIAM TO BEZ KOMENTARZA.

BARDZO DUŻO LUDZI JEST Z NASZEGO ZWIĄZKU I TO CO ROBIMY BARDZO ZADOWOLONYCH. WIDAĆ TO BYŁO NA WYBORACH – TYLE OSÓB BO 108 BYŁO BARDZO ZADOWOLONYCH.