DOTYCZY UPIECZENIA CIASTA PRZEZ NASZE PANIE NA NASZĄ WSPÓLNĄ WIGILIĘ

Kochani

Robimy 12 grudnia Wigilię dla naszych członków Związku. Wiadomo wszystkim a może nie wszystkim, że od miasta nie mamy żadnych dotacji oprócz pomieszczenia, gdzie mamy biuro a w nim są 4 różne Organizacje pozarządowe. Zamawiamy katering, który kosztuje bardzo dużo, a mamy do naszych kochanych pań ogromna prośbę, przecież nasze Panie pieką smaczne ciasta.

Może któraś  z Pań upiekłaby na tę Wigilię  jakieś ciasto, potrzebujemy na 80 osób kilka blaszek. Zapraszamy gości z zewnątrz między innymi Biskupa Deca, który był już 2 razy na naszej Wigilii, i chcemy żeby teraz również do nas zagościł,  oraz  panią  Prezydent i innych ważnych gości.

My robimy dla Was wczasy, zabawy, biesiady  rozdajemy dla Was prezenty, które to załatwiamy nikt nam nic nie dał  od siebie, może i Wy coś byście dla nas zrobili będziemy bardzo wdzięczni.

Osoby chętne do pomocy w naszej prośbie proszeni są do zgłoszenia się w naszym biurze  w celu potwierdzenia swojej chęci do upieczenia ciasta. Liczę na Waszą pomoc, myślę że nie zawiedziemy się.

Pozdrawiamy serdecznie.