PROSILIŚMY NASZE PANIE O ZGŁOSZENIE SIĘ DO UPECZENIA CIASTA NA NASZĄ WSPÓLNA WIGILIĘ

WITAM

JESTEŚMY BARDZO ROZCZAROWANI NASZYMI EMERYTAMI. ROBIMY  WSPÓLNĄ  WIGILIĘ  NA KTÓRĄ ZAPISAŁO SIE PONAD 90 OSÓB.

POPROSILIŚMY, ŻEBY KTÓRAŚ Z PAŃ UPIEKŁA CIASTO, A WIEMY, ŻE SĄ PANIE KTÓRE PIEKĄ CIASTA JAK IDĄ DO INNYCH ZWIAZKÓW, DO KTÓRYCH TAKŻE NALEŻĄ MIĘDZY INNYMI DO SYBIRAKÓW CZY DO LWOWIAKÓW. NA KAŻDE TAM SPOTKANIE PRZYNOSZĄ UPIECZONE PRZEZ SIEBIE CIASTA. ZNAMY TE OSOBY, PRZYCHODZĄ NA NASZE WSZYSTKIE SPOTKANIA ALE ……. POZWÓLCIE ŻE NIE NAPISZE WIĘCEJ BO TO AŻ BOLI ……….

DO NASZEGO ZWIĄZKU RÓWNIEŻ NALEŻĄ I JAK POPROSILIŚMY JEST TO NASZA PIERWSZA PROŚBA O COŚ DO WAS – TO ILE OSÓB SIĘ ZGŁOSIŁO – ZGADNIJCIE NA 1300 OSÓB NALEŻĄCYCH DO NASZEGO ZWIĄZKU NO ILE OSÓB UPIECZE CIASTO  – NIEWIARYGODNE – ANI JEDNA OSOBA !!!!!

WSTYD NAM, ŻE JAK O COŚ MY POPROSILIŚMY TO WY DLA NAS ZERO UCZYNKU, ALE JAK MY ROZDAJEMY ZAŁATWIONE BARDZO CIĘŻKO DLA WAS PREZENTY JAK PASTA DO ZĘBÓW, PŁUKANKI DO UST, CUKIER CZY INNE ZAŁATWIONE PRZEZ NAS RZECZY TO WSZYSCY PO TO CHĘTNIE PRZYCHODZĄ.

NIKT NAM JESZCZE NIE DAŁ NIC ZA DARMO. OD MIASTA NIE MAMY ŻADNEJ POMOCY, PANI PREZYDENT DAJE ALE DLA INNYCH ZWIĄZKÓW, MY BYLISMY WIELOKROTNIE Z PROŚBĄ – ODPOWIEDŹ KTÓRĄ DOSTALIŚMY MUSIMY UTRZYMAC SIĘ SAMI.

WSZYSTKO W  TYM KIERUNKU ROBIMY, A JEST NAS CORAZ WIĘCEJ CODZIENNIE ZAPISUJE SIE DO NAS PO KILKA OSÓB, CHCĄ JECHAĆ NA NASZE WCZASY, BALE, BIESIADY I INNE, KTÓRE TO MY ORGANIZUJEMY DLA WAS.

A CO MAMY OD NASZYCH KOCHANYCH EMERYTÓW, CHĘTNIE WSZYSTKO BIORĄ CO MY ROBIMY, ALE ANI JEDNA OSOBA NIE ZGŁOSIŁA SIE, ŻE UPIECZE NAM CIASTO NA NASZĄ WSPÓLNĄ WIGILIĘ —- TO JEST WSTYD !!!!!!

WIGILIA KOSZTUJE NAS BARDZO DUŻO PIENIĘDZY, CHCIELIŚMY TROCHĘ TANIEJ NIE ZAMAWIAJĄC CIASTA W CUKIERNI, ALE NASI EMERYCI W ŻADEN SPOSÓB NIE SĄ CHĘTNI DO POMOCY, NATOMIAST DO KORZYSTANIA Z TEGO CO ROBIMY TO PIERSI.

A MOŻE MYLIMY SIE I ZNAJDZIE SIĘ CHOĆ JEDNA OSOBA ??? BYŁOBY NAM BARDZO MIŁO.