INFORMACJE O NASZYCH IMPREZACH I O TYM CO ORGANIZUJEMY

INFORMUJEMY, ŻE NASZE BIURO BĘDZIE CZYNNE OD 18 LUTEGO.

ZAPRASZAMY DO ZAPISANIA SIĘ I KUPIENIA SOBIE BILETÓW  NA GALĘ WIEDEŃSKĄ W DNIACH 18 DO 20 LUTEGO W CENIE PO 55 ZŁ PO TYM  TERMINIE BILETY BĘDZIE MOŻNA KUPIĆ SOBIE    W TEATRZE PO 75 ZŁ

WIELE OSÓB PROSI NAS O ZORGANIZOWANIE WYJŚĆ DO TEATRU, CZY OPERETKI.  JAK TO ZROBILIŚMY I O 20 ZŁ TANIEJ NIŻ BILETY SPRZEDAWANE W TEATRZE. JEST TO BARDZO DUŻO TANIEJ  – TO CHĘTNYCH Z NASZEGO ZWIĄZKU JEST NIEWIELE.

A SZKODA, JEST TO PRZEPIĘKNE PRZEDSTAWIENIE ŚPIEWAJĄ ŚPIEWACY CI SAMI CO BYLI NA STATKU Z TEATRU WROCŁAWSKIEGO ( ZORGANIZOWANY PRZEZ NAS REJS STATKIEM PO ODRZE W UB. ROKU), SĄ TO WALCE WIEDEŃSKIE I WIELE JESZCZE INNYCH CUDOWNYCH WESOŁYCH PIEŚNI. SERDECZNIE ZAPRASZAMY. NA SCENIE BĘDZIE ŚPEWAŁO DUŻO OSÓB, REPERTUAR JEST PRZEPIĘKNY, WARTO PÓJŚĆ I POSŁUCHAĆ.

INFORMUJEMY, ŻE ZOSTAŁO NAM JUŻ NIEWIELE  MIEJSC NA NASZE WCZASY. CHĘTNYCH SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO ZAPISANIA SIĘ. WCZASY NASZE SĄ BARDZO DOBRE W HOTELACH  WSZYSTKIE Z DOJAZDEM, JEDZENIE STÓŁ SZWEDZKI,

WCZASY NASZE SĄ TANIE BO WSZYSTKO ROBIĘ SAMA BEZ POŚREDNIKÓW, KTÓRZY ZA SWOJE USŁUGI BIORĄ DUŻE PROWIZJE.

INFORMUJEMY TAKŻE, ŻE ROBIMY BIESIADĘ JUŻ MAMY TROCHĘ OSÓB ZAPISANYCH, CHĘTNYCH ZAPRASZAMY BO POTEM NIE BĘDZIE JUŻ MIEJSCA NA NASZĄ SUPER BIESIADĘ       Z PREZENTAMI, KONKURSAMI, GRZAŃCEM I ŚPIEWEM….

ZAPRASZAMY RÓWNIEŻ DO ZAPŁACENIA SKŁADEK CZŁONKOWSKICH ZA 2020R.

POZDRAWIAMY SERDECZNIE I ŻYCZYMY UDANEJ NIEDZIELI