INFORMACJA DOTYCZĄCA WCZASÓW I NOWYCH NA 2021ROK

Moi Kochani

Chcieliśmy powiadomić wszystkich, że wszystkie nasze zaplanowane wczasy na ten rok odbyły się, pomimo pandemii Cowid.

Ten rok był szczególnie trudny. Do lutego 2020r. miałam zapełnione prawie wszystkie miejsca na wczasy jak co roku. Po ogłoszeniu pandemii niektórzy wypisywali się bali się jechać, bo zachorują, potem zapisywali się. Pozmieniałam terminy na wrześniowe, żeby sytuacja uspokoiła się.

Nasi wczasowicze pojechali do różnych miejscowości : do Ustronia Morskiego, do Świnoujścia do Pogorzelicy, do Bukowiny Tatrzańskiej i do Ustronia nad Wisłą. Przyjechali zdrowi, zadowoleni z wczasów. Dostajemy wiele telefonów od nich    z podziękowaniem za zorganizowanie super wczasów.

Wszystkie wczasy były przez nas dopilnowane do ostatniego guzika, wszędzie dopilnowałam, żeby były przestrzegane kryteria ostrożności.

Wszędzie tak było, żeby nasi członkowie Związku mogli bezpiecznie wypoczywać.

Wrócili zdrowi, zadowoleni, szczęśliwi i wielokrotnie nam dziękują telefonicznie, przychodząc do naszego biura, wysyłając do nas pocztówki z podziękowaniami.

Jest to bardzo miłe, że nasza praca jest zauważana.

Już niedługo ogłoszę wczasy na nowy 2021 rok. Mamy 2 nowe Hotele w Pogorzelicy Familijni i w Dziwnówku też Familijni, oprócz tych miejscowości będą Ustroń nad morzem, Świnoujście 2 turnusy, Bukowina Tatrzańska, Ustroń nad Wisłą z zabiegami.

Ilość miejsc ograniczona do każdej miejscowości. Więcej informacji już niedługo.

Pozdrawiamy wszystkich, życzymy każdemu dużo zdrówka, nie dajmy się koronawirusowi, uważajmy na siebie.

Informuję, że 22 października w naszym Teatrze jest nasza GALA WIEDEŃSKA o godz. 18.00, która nie mogła się odbyć na wiosnę. Bilety wszyscy macie.

Zapraszamy serdecznie.