PROSIMY O WPŁACANIE ZALEGŁYCH SKŁADEK CZŁONKOWSKICH ZA 2020 I 2021 ROK

Proszę o wpłacanie składek członkowskich za 2020rok i 2021 rok

INFORMUJEMY, ŻE NA TEN ROK WPŁACIŁO BARDZO MAŁO OSÓB.

BARDZO PROSIMY O WPŁACANIE SKŁADEK CZŁONKOWSKICH ZA 2020ROK  I SKŁADEK ZA 2021 ROK W KWOCIE PO   36 ZŁ NA CAŁY ROK. Z TEGO 20% MUSIMY ODDAĆ DO WAŁBRZYCHA DO ZARZĄDU OKRĘGOWEGO , TO ZOSTAJE NAM NIEWIELKA SUMA,  ABY UTRZYMAĆ  I POOPŁACAĆ KONTO W BANKU, ZA PRZELEWY DO PAŃSTWA. DO DOMÓW WCZASOWYCH – REZERWACJA WCZASÓW NA NASTĘPNY ROK MUSIMY WPŁACAĆ ZALICZKI W TYM ROKU, ŻEBY MIEĆ WCZASY NA NASTĘPNY ROK. TAK BYŁO ZAWSZE , PAPIER, DŁUGOPIS I INNE SPRAWY. PROSZĘ BYĆ WYROZUMIAŁYM DLA NAS, ŻE PRZECIEŻ ROBIMY TO WSZYSTKO DLA WAS !!!!!!!

CHCEMY, ŻEBY NASZE BIURO NADAL BYŁO CZYNNE DLA WAS WSZYSTKICH. ŻEBYŚMY MIELI TYLE WCZASÓW, ZABAW, BIESIAD WYJŚĆ DO TEATRÓW, REJSY STATKIEM TAK JAK BYŁO PRZED PANDEMIĄ.

CHCEMY I WY RÓWNIEŻ CHCECIE, ŻEBY POLSKI ZWIĄZEK EMERYTÓW RENCISTÓW I INWALIDÓW NADAL ISTNIAŁ, ALE BEZ WASZEJ POMOCY JEST NAM BARDZO TRUDNO.

BARDZO DUŻO OSÓB W TYM ROKU NIE WPŁACIŁO SKŁADKI CZŁONKOWSKIEJ. NIE JEST TO DUŻA KWOTA ROCZNIE 36 ZŁ – 20 % MUSIMY ODDAĆ DO ZARZĄDU OKRĘGOWEO DO WAŁBRZYCHA TO ZOSTAJE NAM 28.80 ZŁ NA CAŁY ROK.

CIĘŻKO JEST UTRZYMAĆ BIURO JAK I POWPŁACAĆ ZALICZKI JAK I KOSZTY MIESIĘCZNE BANKOWE ZA UTRZYMANIE KONTA W BANKU, OPŁATY ZA TELEFON KOMÓRKOWY, KTÓRE TO KOSZTY PONOSZĘ SAMA – JEST TO MOJA PRYWATNA KOMÓRKA Z KTÓREJ TO JA DZWONIĘ BARDZO CZĘSTO DO WAS JAK I WY BARDZO CZĘSTO DZWONICIE DO MNIE O RÓŻNYCH PORACH DNIA.

BIURO ZNOWU MAMY ZAMKNIETE Z POWODU NASILAJĄCEJ SIĘ PANDEMII. WSZYSTKO ROBIĘ W DOMU NA SWOIM PRYWATNYM SPRZĘCIE KOMPUTEROWYM. KOSZTY ZAKUPU PAPIERU DO DRUKARKI, TONERÓW, CHOCIAŻBY I DŁUGOPISÓW, PRĄDU PRZEZ TYLE LAT, A JUŻ PROWADZĘ TO BIURO 6 ROK.

PRACUJĘ ZDALNIE ZAŁATWIŁAM WCZASY DO 6 RÓŻNYCH MIEJSCOWOŚCI, PROWADZĘ NEGOCJACJE CENOWE ZA WCZASY I ZA DOJAZDY, KTÓRE TO CORAZ BARDZIEJ ROŚCIE.

WIADOMO KAŻDEMU JEST TERAZ BARDZO CIĘŻKO, WSZYSTKO POZAMYKANE, ALE NIEDŁUGO TO SIĘ SKOŃCZY, PRZECIEŻ NIE BĘDZIE TRWAĆ WIECZNIE.

 SĄ TO DUŻE KOSZTY, A NIESTETY MIASTO NAM NIC NIE POMAGA. NIGDY NIE DAŁO NAM ANI GROSZA, MUSIMY SAMI UTRZYMYWAĆ NASZ ZWIĄZEK.

SZCZĘŚLIWIE UDAŁO NAM SIĘ ZROBIĆ GALĘ WIEDEŃSKĄ, PRZENIESIONĄ Z MARCA. ZROBIŁAM NA 2 TURY NA GODZ. 16.00 I NA GODZ. 18.00 PONIEWAŻ DO TEATRU NIE MOGŁO WEJŚĆ WIĘCEJ LUDZI NIŻ SPRZEDALIŚMY DLA NASZYCH CZŁONKÓW ZWIĄZKU BILETÓW PONAD 150 SZTUK.

BYŁO PIĘKNIE I WESOŁO

NA 315 MIEJSC, KTÓRYCH LICZY Teatr mogło wejść jednorazowo 82 osoby.

BYŁO TO ZALECENIE SANEPIDU. PROSZĘ TYLKO SOBIE WYOBRAZIĆ MUSIAŁAM ZADZWONIĆ DO 82 OSÓB I POPROSIĆ ICH, ŻEBY PRZYSZLI NA GODZ. 16.00 A RESZTA MIAŁA PRZYJŚĆ NA GODZ. 18.00. BYŁO TO BARDZO MĘCZĄCE PRZEWROWADZIĆ Z KAŻDYM TYLE ROZMÓW I KAŻDEMU POWIEDZIEĆ DLACZEGO TA ZMIANA DOTYCZY.

WSZYSCY BOIMY SIĘ. MIELIŚMY TYLE PLANÓW OPRÓCZ WYJAZDÓW  NA WCZASY, NA BIESIADY, NA REJS STAKIEM Z OPERETKĄ I INNE.

W TYM ROKU WSZYSTKIE WCZASY, KTÓRE ZAŁATWIŁAM ODBYŁY SIĘ, WSZYSCY PRZYJECHALI ZADOWOLENI I CO NAJWAŻNIEJSZE ZDROWI, MAM NADZIEJE, ŻE NASZE WCZASY NA 2021 ROK RÓWNIEŻ ODBĘDĄ SIĘ, ALE W TYM MUSICIE NAM POMÓC POOPŁACAĆ SKŁADKI ROCZNE.

KWOTA JAKĄ WYLICZYŁAM PO ODJĘCIU 20% TO JEST 28,80 ZŁ NA CAŁY ROK TO JEST BARDZO MAŁO, ŻEBY PROWADZIĆ BIURO. ZROZUMCIE NAS NIKT Z WAS, KOMU PROPONUJĘ POPRACOWAĆ CHARYTATYWNIE NA RZECZ NASZEGO BIURA I ZWIĄZKU PZERII NIE CHCE SIĘ ZGODZIĆ. OD RAZU MAJĄ WYMÓWKI, ŻE WOLĄ IŚĆ DO PRACY, ZA KTÓRĄ DOSTANĄ WYPŁATĘ.

JEST TO PRZYKRE, A WIELU Z WAS CHCE JECHAĆ NA WCZASY, POBAWIĆ SIĘ ITP. TO BARDZO DUŻO PRACY ZORGANIZOWAĆ TO WSZYSTKO, POZAŁATWIAĆ, JAK WIECIE NIE BIORĘ ŻADNYCH WCZASÓW Z BIURA TURYSTYCZNEGO, BYŁO TO BY BARDZO DROGO, WSZYSTKO ZAŁATWIAM SAMA, ŻEBY BYŁO TANIEJ

OBIECUJĘ JAK TO SIĘ WSZYSTKO SKOŃCZY ZROBIMY TO, NADROBIMY WIELE WSPANIAŁYCH SPOTKAŃ ZABAW, BIESIAD, WYJAZDÓW DO OPERETEK I WIELE INNYCH, ALE TERAZ PILNUJMY SIĘ, PILNUJMY SWEGO CENNEGO ZDRÓWKA TO JEST NAJWAŻNIEJSZE.

TEŻ TAK JAK WY WSZYSCY JESTEM BARDZO ZMĘCZONA TĄ SYTUACJĄ. CODZIENNIE MAM OD WAS DUŻO TELEFONÓW DZIENNIE. DZWONICIE PAŃSTWO O RÓŻNYCH PORACH DNIA OD SAMEGO RANA ZARAZ PO GODZ. 7.00 RANO DO NAWET 23.00 NIE WAŻNE CZY TO NIEDZIELA CZY INNY DZIEŃ. ODBIERAM TE TELEFONY ZAŁATWIAM SPRAWY.

OSOBY, KTÓRE OPŁACAJĄ SKŁADKI POGRZEBOWE PROSZONE SĄ O OPŁACENIE TYCH SKŁADEK, JAK I OPŁACENIE SKŁADKI ZWIĄZKOWEJ NIEOPŁACENIE W DANYM ROKU POWODUJE W RAZIE ŚMIERCI NIE WYPŁACENIE 500 ZŁ ODSZKODOWANIA. ( NASTĘPUJE PRZERWANIE UBEZPIECZENIA )

ZROZUMCIE NASZĄ ZWIĄZKOWĄ SYTUACJĘ I BARDZO PROSZĘ OSOBY, KTÓRE NIE WPŁACIŁY SKŁADEK ZA ROK 2020 O WPŁACENIE ICH, A TAKŻE O WPŁACANIE SKŁADEK ZA 2021 ROK.     BARDZO DZIĘKUJĘ. PROSZĘ ZROZUMCIE NAS, ŻE CIĘŻKO JEST PROWADZIĆ ZWIĄZEK W TAKIEJ SYTUACJI JAKĄ MAMY TERAZ. A SKŁADKI ROCZNE POWINNO OPŁACAĆ SIĘ CO ROKU JAK SIĘ JEST CZŁONKIEM ZWIĄZKU A NIE TYLKO WTEDY JAK JEDZIE SIĘ NA WCZASY. NIE JEST TO BARDZO WYGÓROWANA KWOTA. DZIĘKUJĘ WSZYSTKICM I MAM NADZIEJĘ, ŻE ZROZUMIECIE NASZĄ SUTYACJĘ I POWPŁACACIE ZA SKŁADKI. BARDZO PROSZE WPŁACAĆ NA NIŻEJ PODANE KONTO ZWIĄZKU.

PODAJĘ NUMER KONTA

MBANK S.A.

POLSKI ZWIĄZEK EMERYTÓW RENCISTÓW I INWALIDÓW ZARZĄD REJONOWY UL. DŁUGA 33 M 8 58-100 ŚWIDNICA

63 11 40 2004 0000 3902 7776 7406

Stronę internetową PZERiI obsługuje        JANINA SAWICKA

 

NASZA STRONA INTERNETOWA    pzerii.powiat,swidnica.pl