zapraszamy 16 grudnia do naszego Biura

WITAM

W dniu 16 GRUDNIA 2020R. OD GODZ. 10.- 13.00 PONOWNIE BĘDZIEMY ROZDAWALI ZA DARMO DLA Was maseczki.

ZAPRASZAMY DO NASZEGO BIURA

BARDZO PROSIMY O DOKONYWANIE WPŁAT CZŁONKOWSKICH ZA 2020R. I JAK KTO MOŻE, TO ZA 2021 ROK.

TAK JAK PROSIŁAM POPRZEDNIO O DOKONYWANIE ZALEGŁYCH WPŁAT NA NASZE KONTO ZWIĄZKOWE, PONIEWAŻ BARDZO MAŁO OSÓB WPŁACIŁO ZA TEN ROK.

Z PRZYKROŚCIA MUSZĘ POWIEDZIEĆ, ŻE WPŁACIŁO NA NASZE KONTO TYLKO 6 OSÓB. JEST TO BARDZO MAŁO. JA ZE SWOJEJ STRONY ROBIĘ DLA WAS WSZYSTKO ROZDAJĘ ZDOBYTE PRZEZEMNIE PREZENTY TAKIE JAK: PASTA DO ZĘBÓW, PŁUKANKI DO UST, MISKI, WIADERKA, KOSZYKI, POJEDMIKI RÓŻNEGO RODZAJU I  WIELE WIELE INNYCH RZECZY. MIŁO JEST DOSTAWAĆ.

Robiłam zabawy, biesiady, wiele bo 9 różnych wczasów do różnych miejscowości, wyjścia do Teatrów, rejsy statkiem z Operetką.

W TYM TRUDNYM DLA NAS WSZYSTKICH ROKU TEŻ ZROBIŁAM WSZYSTKIE WYJAZDY NA WCZASY. WSZYSCY CO POJECHALI WRÓCILI ZDROWI I ZADOWOLENI.

WSZYSTKO ROBIĘ W DOMU, BIURO Z POWODU PANDEMII BYŁO ZAMKNIETE – CAŁY BUDYNEK ORGANIZACJI POZARZĄDIWEJ BYŁ ZAMKNIĘTY.

ORGANIZUJĘ NA NASTEPNY 2021 ROK WCZASY, SĄ TEŻ 2 NOWE. CAŁY CZAS PRACUJĘ DLA WAS, A WY NIE CHCECIE ZAPŁACIĆ TYLKO 36 ZŁ SKŁADEK CZŁONKOWSKICH NA ROK, PO ODJĘCIU 20% I WYSŁANIU ICH DO ZARZĄDU DO WAŁBRZYCHA ZOSTAJE MI NIEWIELKA KWOTA NA UTRZYMANIE BIURA NA ROK.

BANK POTRĄCA CO MIESIĄC KWOTĘ ZA PROWADZENIE KONTA SŁUŻBOWEGO, TRZEBA KUPIĆ PAPIER, ŻEBY NAPISĆ OGŁOSZENIA, TONER DO KOMPUTERA TEŻ KOSZTUJE NIE MAŁO. DOKŁADAM SWOJE PRYWATNE PIENIĄDZE, ŻEBY UTRZYMAĆ NASZE BIURO.

PRACUJEMY ROBIĄC TO WSZYSTKO ZA DARMO, NIE ŻAL BY BYŁO WAM, ŻEBY TO BIURO ZAMKNĄĆ I NIC NIE ROBIĆ ?KONIEC WCZASÓW, BIESIAD I INNYCH RZECZY. Kiedyś pandemia się skończy i znów wrócimy do normalności, ale Wy też pomóżcie nam przetrwać  płacąc składki.

BARDZO PROSZĘ 36 ZŁ TO NIE JEST DUŻA KWOTA WPŁACANA PRZEZ WAS NA ROK. MUSIMY POWPŁACAĆ ZALICZKI NA WCZASY A NIESTETY NIE MAMY Z CZEGO.

ZAPRASZAMY 16 GRUDNIA DO NASZEGO BIURA PO MASECZKI I BĘDZIEMY BARDZO WDZIĘCZNI ZA WPŁACANIE SKŁADEK.

POZDRAWIAMY WSZYSTKICH I DO ZOBACZENIA.