DOTYCZY ZAPISÓW NA NASZE WCZASY

WITAM

PODAŁAM WAM WCZASY, KTÓRE ZROBILIŚMY DLA WAS NA TEN ROK.

WARUNKIEM WYJAZDU I ZAPISU NA WCZASY JEST OPŁACENIE SKŁADEK CZŁONKOWSKICH ZA 2021ROK W KWOCIE 36 ZŁ NA CAŁY ROK.

WEDŁUG RZĄDU WSZYSTKIE HOTELE SĄ ZAMKNIETE DO 17 STYCZNIA 2021R. NIE WIEMY CZY ZOSTANĄ OTWARTE OD RAZU PO TYM TERMINIE, ALE MAM TAKĄ NADZIEJĘ, ŻE TAK. W ROKU 2020 WSZYSTKIE NASZE WCZASY, KTÓRE ZORGANIZOWALIŚMY ODBYŁY SIĘ . WIOSENNE POPRZEKŁADAŁAM NA WRZESIEŃ I NASI LUDZIE POJECHALI. WSZYSCY WRÓCILI BARDZO ZADOWOLENI I PRZEDE WSZYSTKIM CO NAJWAŻNIEJSZE ZDROWI !!!!!!.

NIKT NIE ZACHOROWAŁ, W HOTELACH I OŚRODKACH WCZASOWYCH, KTÓRE JA ORGANIZUJĘ JEST BARDZO CZYSTO I BARDZO PRZESTRZEGANA HIGIENA. WSZYSTKIE NORMY SĄ ZACHOWANE. NIE MAMY SIĘ CZEGO BAĆ JADĄC TAM. ONI SAMI BARDZIEJ SIĘ BOJĄ, GDYŻ JAKBY U NICH POJAWIŁA SIĘ PANDEMIA DANY OŚRODEK CZY HOTEL ZOSTAŁBY ZAMKNIETY PRZEZ SANEPID I WTEDY PONIEŚLI BY WIĘKSZE STRATY.

WSZYSCY CHCEMY, ABY SYTUACJA POWRÓCIŁA DO NORMALNOŚCI I KIEDYŚ TO NASTĄPI, ALE TERAZ PILNUJMY SIĘ.

MAM TEŻ 2 NOWE OŚRODKI WCZASOWE FAMILIJNI W POGORZELICY I DZIWNÓWKU. SĄ TO BAJECZNIE PIĘKNE I CUDOWNIE WYPOSAŻONE OŚRODKI. PILNOWANE CAŁODOBOWO, BYŁAM TAM ZAŁATWIAJĄC TE WCZASY. GORĄCO POLECAM NIE BĘDZIECIE ZAWIEDZENI.

JEŻELI MACIE JAKIEŚ ZAPYTANIA I CHCECIE ZAPISAĆ SIĘ – ROBIĘ TAKIE LISTY PROSZĘ O TELEFON DO MNIE  601 527 667  ALE PROSZĘ W GODZINACH NORMALNYCH NIE JAK DOTYCHCZAS OD SAMEGO RANA,  A NAWET DO GODZ. 24.10 JAK MIAŁAM TAKIE TELEFONY.

TEŻ MAM SWOJE ŻYCIE.

POZDRAWIAM SERDECZNIE. PROSZĘ O ZAPOZNANIE SIĘ Z NASZYMI PROPOZYCJAMI.