OTWIERAMY NASZE BIURO

WITAM

OTWIERAMY NA RAZIE NA STAŁE NASZE BIURO ZWIĄZKU W ŚRODY W GODZ. 10.00 DO 13.00

W DNIU DZISIEJSZYM BIURO NASZE ZOSTAŁO OTWARTE I PRZYSZŁO BARDZO DUŻO LUDZI. WIDZIMY, ŻE LUDZIE POTRZEBUJĄ SPOTKAĆ SIĘ, POROZMAWIAĆ, ZOBACZYĆ SIĘ. JEDNI PRZYSZLI ZAPŁACIĆ SKŁADKI, DRUDZY ZAPISAĆ SIĘ NA NASZE WCZASY, JESZCZE INNI PRZYSZLI PODZIĘKOWAĆ ZA PRZEPIĘKNE CHOINKI, KTÓRE ZAŁATWIŁAM PRZED ŚWIĘTAMI I ROZDAWAŁAM W ŚRODĘ PRZED SAMĄ WIGILIĄ.

DZISIAJ BYŁO MI BARDZO MIŁO JAK LUDZIE DZIĘKOWALI MI ZA TAK SUPER PROWADZONY ZWIĄZEK, ZA TYLE PREZENTÓW CO ODEMNIE DOSTALI, ZA PRZEPIĘKNE WCZASY, KTÓRE ZORGANIZOWAŁAM W UBIEGŁYM ROKU. WSZYSCY CO POJECHALI, WRÓCILI BARDZO ZADOWOLENI I NIKT NIE ZACHOROWAŁ I TO JEST NAJWAŻNIEJSZE. WSZYSCY ZDROWI I ZADOWOLENI. A PRZECIEŻ TERAZ SĄ TRUDNE CZASY PANDEMICZNE.

WSZYSTKO TO DZIAŁO SIĘ W OBECNOŚCI NASZEJ SZANOWNEJ KOMISJI REWIZYJNEJ, Z KTÓRĄ TO MIAŁAM  W DNIU DZISIEJSZYM ZEBRANIE.

CHĘTNYCH NA NASZE WCZASY SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO ZAPISYWANIA SIĘ. ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA, A TAKŻE OGRANICZONA JEST ILOŚĆ MIEJSC W AUTOBUSIE, KTÓRY NAS WOZI NA WCZASY. NA OBECNĄ SYTUACJĘ MOZE POJECHAĆ TYLKO POŁOWA LUDZI W AUTOBUSIE.

MAMY JUŻ BARDZO DUŻO ZAPISANYCH.  W HOTELACH, W KTÓRYCH MAMY WCZASY SĄ BARDZO PRZESTRZEGANE WSZYSTKIE WYMOGI SANITARNE. SPRAWDZILI TO NASI WCZASOWICZE JADĄC W UBIEGŁYM ROKU I TERAZ TE SAME OSOBY ZNOWU JADĄ.

ZAPRASZAMY, ŻYCZĘ ZDRÓWKA DLA WSZYSTKICH  I ZAPRASZAM DO WPŁACANIA SKŁADEK ZA 2021 ROK. DZIEKUJEMY, ŻE JESTEŚCIE I MOŻEMY WAM COŚ ZAOFEROWAĆ.

INFORMUJĘ, ŻE NADAL ROZDAJĘ MASECZKI DLA OSÓB, KTÓRE W UBIEGŁYM ROKU OD NAS NIE DOSTALI, A SĄ BARDZO PORZĄDNE Z ATESTEM.