ZAPRASZAMY DO ZAPISYWANIA SIĘ NA NASZE WCZASY I WYCIECZKI

WITAM

INFORMUJEMY, ŻE MAMY JESZCZE TROCHĘ WOLNYCH MIEJSC NA NASZE SUPER WCZASY, ZACHĘCAMY DO ZAPISYWANIA SIĘ. WCZASY SĄ BEZPIECZNE, DOJAZD SUPER AUTOBUSAMI I Z PRZEMIŁYMI KIEROWCAMI NAJWAŻNIEJSZE, ŻE BEZPIECZNIE.

WYCIECZKI DO ZAMKU CZOCHA Z OBIADEM W RESTAURACJI ZAMKOWEJ I NA REJS STATKIEM PO ODRZE Z OPERETKĄ, GRILEM , POKAZAMI  GRAJĄCYCH FONTANN I INNYMI ATRAKCJAMI.

WSZYSCY JESTEŚMY SPRAGNIENI NORMALNOŚCI, ŻEBY CHOCIAŻ TROCHĘ WRÓCIŁO TAK JAK BYŁO PRZED PANDEMIĄ. MASECZKI JUŻ SĄ ZNIESIONE, OD 28 MAJA MOŻNA JECHAĆ NA WCZASY I JEŚĆ NA STOŁÓWKACH, BASENY BĘDĄ OTWARTE I TO JEST NAJWAŻNIEJSZE, ŻE MOŻEMY SKORZYSTAĆ Z NASZYCH WYJAZDÓW. OCZYWIŚCIE ZDRÓWKO JEST NAJWAŻNIEJSZE, BĘDZIEMY JUŻ ZAWSZE MUSIELI UWAŻAĆ NA SIEBIE.

ALE ŻYCIE  TOCZY SIĘ DALEJ I MUSIMY ŻYĆ, NIE MOŻEMY CAŁKOWICIE ZAMYKAĆ SIĘ W DOMACH ,BO WTEDY DOPIERO ROZCHORUJEMY SIĘ.  DBAJMY  O SIEBIE, ŻEBYM MOGŁA WAM ZNOWU ORGANIZOWAĆ WIELE ZABAW, BIESIAD, WYCIECZEK I SPOTKAŃ.

ZAPRASZAM RÓWNIEŻ DO OPŁACENIA SKŁADEK ROCZNYCH W KWOCIE 36 ZŁ ZA CAŁY ROK.

Z TEGO JAK WIECIE MUSZĘ ODDAĆ DO WAŁBRZYCHA 20% I NIE WIELE MI ZOSTAJE NA UTRZYMANIE BIURA NA ROK. JAK WIECIE TELEFON – NUMER TELEFONU ZOSTAŁ NAM PO KILKUNASTU LATACH ZABRANY PRZEZ URZĄD MIASTA. TAK NAM BARDZO POMAGAJĄ.

ALE MY NIE PODDAMY SIĘ NASZ ZWIĄZEK DZIAŁA I BĘDZIE DZIAŁAŁ,  A JA Z PRZYJEMNOŚCIĄ BEDĘ WAM WIELE ATRAKCJI ORGANIZOWAŁA TAK JAK TO BYŁO DOTYCHCZAS.

MUSZĘ MIEĆ NA OPŁATY BANKOWE MIESIĘCZNE ZA PROWADZENIE NASZEGO KONTA ZWIĄZKOWEGO, NA DRUKI NA PAPIER DO PISANIA DŁUGOPISY, I INNE ART. PIŚMIENNICZE.

TELEFON UDOSTĘPNIŁAM DLA WAS MÓJ PRYWATNY 601 527 667 KOMPUTER, DRUKARKA, SKANER MÓJ PRYWATNY. NIE MAMY W BIURZE ŻADNYCH TAKICH URZĄDZEŃ.

POMÓŻCIE NAM PRZETRWAĆ OKRES PANDEMII WPŁACAJĄC SKŁADKI, A NIE JAK WIELU Z WAS MÓWI, ŻE NIE ZAPŁACI BO NIE MA ZABAWY CZY BIESIADY. JAK TYLKO BĘDZIE MOŻNA ZROBIĘ WAM WIELE ZABAW Z TAŃCAMI, ŚPIEWEM I INNE ATRAKCJE.

DZIĘKUJEMY BARDZO NIELICZNYM ZA WPŁACANIE SKŁADEK. 36 ZŁ NA ROK, TO NIE JEST WYGÓROWANA KWOTA, INNE ORGANIZACJE POBIERAJĄ SKŁADKI KILKA RAZY WIĘKSZE, A MY MAMY TAKĄ NIEWIELKĄ.

ZROZUMCIE NAS BARDZO DZIĘKUJEMY I ŻYCZYMY DUŻO ZDRÓWKA.

ZAPRASZAM NA WCZASY I WYCIECZKI. PROSZĘ DZWONIĆ DO MNIE JAK MACIE JAKIEŚ ZAPYTANIE CZY PROBLEM,  ALE W NORMALNYCH GODZINACH, BO TEŻ MAM ŻYCIE PRYWATNE.

POZDRAWIAM WSZYSTKICH SERDECZNIE