PROŚBA DO WAS KOCHANI O POMOC DLA UKRAINY

POLSKI ZWIĄZEK EMERYTÓW RENCISTÓW I INWALIDÓW W ŚWIDNICY ul. Długa 33/8

zwraca się z ogromną prośbą do wszystkich naszych członków Związku o pomoc dla Ukrainy . Jak wszyscy wiecie, że trwa wojna i niewinni ludzie giną.

Proszę wszystkich jako Przewodnicząca naszego Związku PZERiI o przynoszenie do naszego biura nowych nie używanych rzeczy, które to przekażemy dla potrzebujących.

Są to ręczniki, pościele, odzież, bielizna środki czystości, żywności , koce i inne. Każdy z nas może coś przynieść i w ten chociaż sposób pomóc w tych trudnych dla nich czasach.

Rzeczy te prosimy przynosić do naszego biura we wtorki i środy od godz. 10.00 do 13.00

Ludzie ci są biedni, często wyszli ze swoich domów tak jak stoją. Uciekają z dziećmi przed śmiercią i straszną wojną. Obyśmy nigdy tego nie zaznali. Nasi Kochani Rodzice przeszli wojny, swoje młode lata stracili na wojnie.

Bardzo proszę a wierzę, że jesteście moi kochani wspaniali i każdego z nas stać na przyniesienie czegoś, co mogłoby się przydać i pomóc w ciężkich czasach do przeżycia dla rodzin ukraińskich.

Bardzo serdecznie już z góry Wam dziękuję i czekam na Was i na Wasze dary dla tych rodzin, które przed wojną się bronią i oby jak najszybciej się to skończyło.                        WARTO    POMAGAĆ DOBRO POWRACA.