DOTYCZY WCZASÓW

WITAM

INFORMUJEMY, ŻE JUŻ NIE MAMY ANI JEDNEGO WOLNEGO MIEJSCA NA NASZE WCZASY.

OSOBY ZAPISANE NA WCZASY  DO POGORZELICY I BUKOWINY TATRZAŃSKIEJ PROSZONE SĄ O DOKONANIE WPŁAT WE WTOREK LUB W ŚRODĘ  W  ZWIĄZKU LUB PRZELEWEM NA KONTO ZWIĄZKOWE.

NA BIESIADĘ WCIĄŻ MAMY JESZCZE WOLNE MIEJSCA. PROSICIE, ŻEBY WAM ZROBIĆ BIESIADĘ A POTEM NIE ZAPISUJECIE SIĘ, JAK JEST ZROBIONA.

PRZYPOMINAMY O WPŁACANIU  SKŁADEK ROCZNYCH 36 ZŁ TO NIE JEST DUŻA KWOTA NA CAŁY ROK Z TEGO JAK WIECIE 20% MUSZĘ ODDAWAĆ DO ZARZĄDU OKRĘGOWEGO PZERII W WAŁBRZYCHU.

PRZYKRO NAM ,ALE JAK DO TEJ PORY WPŁACIŁO BARDZO MAŁO OSÓB.

I JESZCZE JEDNA SPRAWA DOCHODZĄ MNIE SŁUCHY ŻE NASI CZŁONKOWIE ZWIĄZKU MÓWIĄ MIĘDZY SOBĄ I NIE TYLKO, ŻE JA MAM UMOWĘ Z URZĘDEM MIASTA, KTÓRY PŁACI MI CO MIESIĄC WYPŁATĘ ZA PROWADZENIE ZWIĄZKU.

NIGDY MI URZĄD NIE PŁACIŁ I NIE PŁACI, NIE MAM ŻADNEJ UMOWY Z URZĘDEM MIASTA. NIGDY JA ANI NASZ ZWIĄZEK NIE DOSTALIŚMY OD URZĘDU MIASTA ANI JEDNEGO GROSZA NA PROWADZENIE NASZEGO ZWIĄZKU, A PROWADZĘ GO JUŻ 7 LAT.

PRACA MOJA JEST OPARTA NA STATUCIE ZWIĄZKU ZA DARMO. CIĘŻKO NIEKTÓRYM LUDZIOM ZROZUMIEĆ JEST JAK MOŻNA PRACOWAĆ I TYLE ROBIĆ DLA NASZYCH CZŁONKÓW ZWIĄZKU ZA DARMO.

SAMA NIEJEDNOKROTNIE SŁYSZĘ,JAK ZAPRASZAM LUDZI DO PRACY CHARYTATYWNEJ, ŻE WOLICIE IŚĆ NA DZIAŁKĘ NIŻ PRACOWAĆ ZA DARMO. JAK SIĘ PANI ZGODZIŁA TO NIECH PANI ROBI DLA NAS. TAKIE MAM ODPOWIEDZI. ZA PIENIĄDZE TAK, ALE MY NIE MAMY ŻADNEJ DOTACJI OD WŁADZ MIASTA TAK JAK INNE MIASTA DAJĄ DLA ŻWIĄZKU EMERYTÓW. JEST TO BARDZO PRZYKRE ALE JAKOŚ SOBIE RADZIMY.

POZDRAWIAM SERDECZNIE WSZYSTKICH