DOTYCZY WPŁACANIA ZA WCZASY DO POGORZELICY
DZIEŃ DOBRY JUŻ KOLEJNY RAZ DO WAS PISZĘ O WPŁACANIU ZA WCZASY DO POGORZELICY, JA MAM UMOWY, Z KTÓRYCH MUSZĘ WYWIĄZĄĆ SIĘ. WPŁACILIŚCIE PAŃSTWO TYLKO ZALICZKI A RESZTY NIE WPŁACACIE POMIMO, ŻE WAM MÓWIŁAM, PISZĘ ITP. NIE WPŁACENIE ZALICZEK W Czytaj dalej DOTYCZY WPŁACANIA ZA WCZASY DO POGORZELICY