PRZYKRA INFORMACJA

Moi Drodzy jest wśród Was osoba, która przychodzi do naszego biura nie po to żeby coś załatwić.

Przychodzi po to, żeby pozrywać ogłoszenia z naszej tablicy – dlatego też większość ogłoszeń wisi w naszym biurze. Pisałam na ten temat ogłoszenia.

Przychodzi po to, żeby na plakacie, który wisiał na naszej tablicy ogłoszeń dotyczący Świdnickiej Rady Działalności Pożytku Publicznego  ,  wybranym osobom  przez wszystkie organizacje pozarządowe  – organem  doradczym Pani Prezydent było tam zdjęcie całej tam Komisji z Panią Prezydent na czele pozamazywać twarze.

Nie wiem czy to co robi ta osoba jest zabawne, tak postępują dzieci dla kawału , ale dorośli ludzie ??? emeryci ??? poważni wiekiem ludzie ???.

Jest nam wstyd, że są wśród nas takie osoby, niech ta osoba przyjdzie do biura, żeby nam pomóc w pracy wtedy zobaczy jak trudna jest to praca. Organizujemy tyle Wam wczasów nie jest to łatwe załatwić tanio, a dobrze razem z dojazdem. Potrzeba wiele negocjacji z właścicielami Ośrodków  i kierowcą.  Organizujemy też zabawy, biesiady.

Nie jest to zabawne, jest to bardzo przykre. Osoba, która to robi ma problem sama ze sobą, nie jest nam tu potrzebna aby wszystko niszczyć. Proszę nie przychodzić do nas, a może już odebrałeś dary od nas które to ja osobiście załatwiam dla naszych członków Związku w postaci cukru, płukanki do jamy ustnej, czy pasty do zębów ?

Robię to wszystko sama, proszę, piszę pisma, przywożę, rozdaję za darmo dla Was, wszystko to robię kosztem mojego czasu prywatnego. Czy kiedyś ktoś tak dla Was tyle robił ? Żadna firma nie daje nic od siebie, trzeba o to bardzo zabiegać aby coś załatwić. Ja bardzo się z tego cieszę jak coś mi się uda załatwić i dać dla moich emerytów.

Ale czy to warto ??? nie warto !!!, kiedy ktoś zamiast podziękować niszczy naszą pracę. To boli i to bardzo.

A może warto !!! NIE WSZYSCY SĄ TACY, są też fajni ludzie, których zapraszamy i to dla nich warto coś robić !!!!

Każdy  z Was wie w jakim stanie przejęłam ten Związek.

Może ta osoba, która tak nam dokucza powinna się leczyć, może powinna iść do psychologa, a może zapraszam do nas do biura i porozmawiamy może ma problem i postaramy się go wzajemnie rozwiązać.

Robi to po kryjomu, żeby nikt nie widział, boisz się ??? pokaż się!!! nie ukrywaj tylko tchórze tak robią !!!.

Nie chcielibyście usłyszeć co na temat emerytów mówią Panie pracujące w Organizacji Pozarządowej, gdzie mamy biuro i inne organizacje, które się tam znajdują.

Jest mi bardzo przykro, że wśród emerytów jest taka osoba.