DOTYCZY WALNEGO ZEBRANIA

W dniu dzisiejszym tj. 20 LUTY 2018r. odbyło się w siedzibie Organizacji Pozarządowej WALNE ZEBRANIE SPRAWOZDAWCZO – WYBORCZE członków Rejonowego Zarządu Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Świdnicy.

Wybierany został Zarząd na 5 Lenią Kadencję

Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim naszym przybyłym na to Walne Zebranie członkom – tak liczne, bo przybyło 117 naszych członków. NA WAS ZAWSZE MOŻEMY LICZYĆ. JESTEŚCIE SUPER !!!!!

Prowadzę ten Związek od 22 MARCA 2016r. byłam Przewodniczącą – Pełnomocnik

Teraz zostałam PRZEWODNICZĄCĄ TEGO ZWIAZKU – zagłosowało na mnie i na moje Panie, które teraz ze mną prowadziły ten Związek aż 108 członków Związku.

Jest to ogromna liczba za nami. BARDZO SERDECZNIE WSZYSTKIM DZIĘKUJĘ ZA ZAUFANIE DO MNIE. ZE SWOJEJ STRONY OBIECUJĘ, ŻE BĘDĘ ROBIŁA WSZYSTKO TAK JAK DO TEJ PORY A NAWET I LEPIEJ.

DALEJ BEDĘ ZAŁATWIAŁA DARY, KTÓRE Z SATYSFAKCJĄ BĘDĘ WAM ROZDAWAŁA ZA DARMO.

ZORGANIZUJĘ JESZCZE WIĘCEJ SUPER WYCIECZEK, ZABAW I WCZASÓW.

JESZCZE RAZ BARDZO BARDZO WSZYSTKIM NASZYM CZŁONKOM PRZYBYŁYM TAK LICZNIE NA TO WALNE ZEBRANIE SERDECZNIE DZIĘKUJĘ W IMIENIU SWOIM JAK I NOWEGO ZARZĄDU.

PRACUJEMY DALEJ ABY ZADOWOLIĆ NASZYCH KOCHANYCH związkowców.

NASZ ZWIĄZEK  W CHWILI OBJĘCIA GO PRZEZE MNIE PO P. SŁUPSKIEJ W DNIU 22 MARCA 2016R.  BYŁ NA OSTATNIM MIEJSCU WŚRÓD 22  ZARZĄDÓW REJONOWYCH PZERII NA DOLNYM ŚLĄSKU

TERAZ NA DZIEŃ DZISIEJSZY JESTEŚMY NA  2 MIEJSCU !!!!!!! JEST NAS BARDZO DUŻO I POD WZGLĘDEM ILOŚCIOWYM I FINANSOWYM.

OSIĄGNĘŁAM SUKCES  !!!!!!!!!!  ZAMIERZAM DALEJ TAK TEN ZWIĄZEK PROWADZIĆ, ŻEBYŚMY BYLI NAJLEPSI  !!!!!!!