Proszę o wpłacanie składek członkowskich za 2020rok

BARDZO PROSIMY O WPŁACANIE SKŁADEK CZŁONKOWSKICH ZA 2020ROK   36 ZŁ NA CAŁY ROK Z TEGO 20% MUSIMY ODDAĆ DO WAŁBRZYCHA DO ZARZĄDU OKRĘGOWEGO  TO ZOSTAJE NAM NIEWIELKA SUMA  ABY UTRZYMAĆ  I POOPŁACAĆ KONTO W BANKU, ZA PRZELEWY DO PAŃSTWA. DO DOMÓW WCZASOWYCH, PAPIER, DŁUGOPIS I INNE SPRAWY. PROSZĘ BYĆ WYROZUMIAŁYM DLA NAS, ŻE PRZECIEŻ ROBIMY TO WSZYSTKO DLA WAS !!!!!!!

INFORMUJEMY, ŻE NA TEN ROK WPŁACIŁO BARDZO MAŁO OSÓB.

PONOSIMY KOSZTY ZWIĄZANE Z UTRZYMANIEM BIURA, OPŁATY BANKOWE, ZA PRZELEWY, ZA TELEFONY DO PAŃSTWA,  A TERAZ JEST ICH BARDZO DUŻO ZWIĄZANE Z WCZASAMI, ZE ZMIANĄ TERMINÓW WCZASÓW, Z WASZYMI REZYGNACJAMI ZA WCZASY, OPŁATY ZA PRZELEWY BANKOWE ZWROTY WASZYCH WPŁACONYCH ZALICZEK NA WCZASY NA WASZE KONTA BANKOWE.

SĄ TO DUŻE KOSZTY, A NIESTETY MIASTO NAM NIC NIE POMAGA. NIGDY NIE DAŁO NAM ANI GROSZA, MUSIMY SAMI UTRZYMYWAĆ NASZ ZWIĄZEK.

JEST TERAZ BARDZO TRUDNY OKRES ZWIĄZANY Z PANDEMIĄ KORONA WIRUSA WSZYSTKIE SPRAWY ZWIĄZANE Z WCZASAMI, PRZELEWAMI, ZWROTAMI PIENIĘDZY DLA WAS, TELEFONAMI DO WAS JAK I DO WŁAŚCICIELI HOTELÓW, GDZIE MAMY WCZASY DOTYCZĄCE ZMIAN TERMINÓW WCZASOWYCH I WIELE  WIELE  INNYCH SPRAW ROBIĘ W DOMU NA WŁASNYM KOMPUTERZE, TELEFONIE KOMÓRKOWYM,PONOSZĘ DUŻE KOSZTY.

BIURO JAK PAŃSTWO WIECIE OD MARCA DO CZERWCA BYŁO ZAMKNIĘTE. JEST TO BUDYNEK URZĘDU MIASTA. ŻADNA JESNOSTKA POZARZĄDOWA NIE OTWORZYŁA SWOJEJ DZIAŁALNOŚCI W BIURACH W ORGANIZACJI POZARZĄDOWEJ WSZYSCY BOJĄ SIĘ PANDEMII. MY OTWORZYLIŚMY W ŚRODY KAŻDEGO TYGODNIA.  TEŻ BOIMY SIĘ O SWOJE ZDROWIE, ALE CHCEMY BYĆ BLISKO WAS.  W TĘ ŚRODĘ BYŁO BARDZO DUŻO OSÓB ZAŁATWIAJĄCYCH SPRAWY WCZASOWE, ZROBIĆ DOPŁATY DO WPŁACONYCH WCZEŚNIEJ ZALICZEK LUB ZŁOŻYĆ REZYGNACJĘ Z WYJAZDU Z POWODU STRACHU PRZED PANDEMIĄ.

WSZYSCY BOIMY SIĘ. MIELIŚMY TYLE PLANÓW OPRÓCZ WYJAZDÓW  NA WCZASY, NA BIESIADY, NA REJS STAKIEM Z OPERETKĄ I INNE.

OBIECUJĘ JAK TO SIĘ WSZYSTKO SKOŃCZY ZROBIMY TO, NADROBIMY WIELE WSPANIAŁYCH SPOTKAŃ ZABAW, BIESIAD, WYJAZDÓW DO OPERETEK I WIELE INNYCH, ALE TERAZ PILNUJMY SIĘ, PILNUJMY SWEGO CENNEGO ZDRÓWKA TO JEST NAJWAŻNIEJSZE.

TEŻ TAK JAK WY WSZYSCY JESTEM BARDZO ZMĘCZONA TĄ SYTUACJĄ. CODZIENNIE MAM OD WAS PO 40 NAWET  50 TELEFONÓW DZIENNIE. DZWONICIE PAŃSTWO O RÓŻNYCH PORACH DNIA OD SAMEGO RANA ZARAZ PO GODZ. 7.00 RANO DO NAWET 23.00 NIE WAŻNE CZY TO NIEDZIELA CZY INNY DZIEŃ. ODBIERAM TE TELEFONY ZAŁATWIAM SPRAWY.

OSOBY, KTÓRE OPŁACAJĄ SKŁADKI POGRZEBOWE PROSZONE SĄ O OPŁACENIE TYCH SKŁADEK, NIEOPŁACENIE W DANYM ROKU POWODUJE W RAZIE ŚMIERCI NIE WYPŁACENIE 500 ZŁ ODSZKODOWANIA. ( NASTĘPUJE PRZERWANIE UBEZPIECZENIA )

CZEKAMY NA PAŃSTWA W TĘ ŚRODĘ 24 CZERWCA W NASZYM BIURZE I SERDECZNIE ZACHĘCAM DO PRZYJŚCIA. A MOŻE KTOŚ Z WAS DOMYŚLI SIĘ JAKI TO JEST DZIEŃ ???? BYŁO BY MIŁO……… CZASEM MARZENIA SIĘ SPEŁNIAJĄ.