TELEFON DO NASZEGO BIURA ZOSTAŁ NAM WYŁĄCZONY ………….

PILNA INFORMACJA DOTYCZĄCA TELEFONU DO POLSKIEGO ZWIĄZKU EMERYTÓW RENCISTÓW I INWALIDÓW W ŚWIDNICY NR 74 646 29 19

W ŚRODĘ TJ. 05.05.2021R. DOWIEDZIELISMY SIĘ PRZEZ PRZYPADEK, ŻE MAMY NIECZYNNY TELEFON W NASZYM BIURZE. NASI CZŁONKOWIE NIE MOGĄ SIĘ DO NAS DODZWONIĆ W SŁUCHAWCE SŁYSZĄ NIE MA TAKIEGO NUMERU.

PO NASZEJ INTERWENCJI W BIURZE Organizacji Pozarządowej DOSTALIŚMY NUMER TELEFONU DO PANA ….., KTÓRY POINFORMOWAŁ MNIE, ŻE PANI PREZYDENT NIE PODPISAŁA DALSZEJ UMOWY Z TELEKOMUNIKACJĄ JUŻ OD STYCZNIA 2021R. I NASZ TELEFON DO BIURA, KTÓRY DZIAŁAŁ KILKANAŚCIE LAT ZOSTAŁ ODŁĄCZONY. NIKT NAS O TYM NIE POINFORMOWAŁ.

PAN ZAOFEROWAŁ POMOC W ZAŁATWIENIU NOWEGO NUMERU I PODPISANIA PRZEZ NAS UMOWY Z TELEKOMUNIKACJĄ NA ABONAMENT PŁACONY PRZEZ NAS CO MIESIĄC.

NIE STAĆ NAS NA TO, NIGDY NIE OTRZYMALIŚMY ŻADNEJ POMIMO OBIECANIA PRZEZ PANIĄ PREZYDENT POMOCY. NASZ ZWIĄZEK JAK TO USŁYSZAŁAM MACIE SIĘ UTRZYMAĆ SAMI. JEST TO BARDZO PRZYKRE, INNE MIASTA JAK : DZIERŻONIÓW, JAWORZYNA ŚL. ŚWIEBODZICE I INNE ZWIĄZKI DOSTAJĄ POMOC ZE SWOICH URZĘDÓW TJ. BURMISTRZÓW, PREZYDENTÓW ITP. NASZ ZWIĄZEK NIE DOSTAŁ NIGDY ANI GROSZA I JESZCZE ZABRANO NAM BIUROWY NUMER TELEFONU, ŻEBY NASI CZŁONKOWIE NIE MOGLI SIĘ DO NAS DODZWONIĆ I TAK OD 6 LAT JAK JESTEM TU PRZEWODNICZĄCĄ DZWONIĄ NA MOJĄ PRYWATNĄ KOMÓRKĘ.

INFORMUJEMY ŻE NUMER 74 646 29 19 DO ZWIĄZKU PZERII  JEST NIEAKTUALNY.

w razie pilnych spraw proszę dzwonić na mój prywatny telefon       601 527 667      tylko mam prośbę  proszę nie dzwonić do mnie po nocach jak zdarza się, że nasz członek Związku przypomni sobie, że ma do mnie sprawę.

PRZEWODNICZĄCA ZARZĄDU REJONOWEGO PZERII

JANINA SAWICKA